آموزشی

نکات مقایسه گاوصندوق ها با یکدیگر

مقایسه گاوصندوق های مختلف با یکدیگر به مشتری کمک می کند تا بتواند راحت تر درباره محصول مناسب تصمیم گیری کند. یکی از بهترین راه ها برای تشخیص و انتخاب محصول مناسب مقایسه محصولات مختلف باهم است. مقایسه به شما کمک می کند تا بهتر نقاط ضعف و قوت محصول را بشناسید و انتخاب بهتری داشته باشید. البته همه این ها به شرطی است که مقایسه، درست و آگاهانه انجام شود.

در بحث محصولات امنیتی و گاوصندوق باید دقت داشته باشید که چه فاکتور هایی را باهم مقایسه می کنید. آیا مورادی که انتخاب کردید موارد درستی هستند یا خیر؟ در گاوصندوق فاکتور های زیادی وجود دارد که باید به آن دقت داشت. از نسوز بودن تا ضدسرقت بودن یک گاوصندوق و بسیاری از جزئیات دیگر.

قبل از مقایسه گاوصندوق ها باید به یک جمع بندی از دغدغه ها و نیاز هایی که دارید برسید. ابعاد محصول مورد نیازتان را مشخص کرده باشید و اطلاعات اولیه درباره نسوز و ضدسرقت بودن محصولات را نیز داشته باشید.

در روند مقایسه شما می توانید به انتخاب نهایی برسید و جزئیاتی که در گاوصندوق تان به آن نیاز دارید را بهتر مشخص کنید. اما قبل از هر چیز باید بدانید زمانیکه وارد یک فروشگاه گاوصندوق شدید اصلا چه مواردی را باید باهم مقایسه کنید. در یک فروشگاه گاوصندوق انواع مختلفی از گاوصندوق های از برند ها و کمپانی های متفاوت وجود دارد که هر کدام ویژگی و کاربرد خاص خودشان را دارند. در این جا شما باید بدانید چه دغدغه ها و محدودیت هایی برای شما وجود دارد و کدام محصول بهتر می تواند پاسخگو آن دغدغه و نیاز شما باشد. برای مشاهده انواع گاوصندوق می توانید سری به فروشگاه گاوصندوق بزنید و یک نگاه کلی به محصولات بیندازید.

بخش اول مقایسه گاوصندوق | سیستم های رمزنگاری

در این جا باید آپشن ها و برند های سیستم رمزنگاری را باهم مقایسه کنید. در واقع در این مرحله فرض بر این است که شما به ویژگی ها و کاربرد های قفل گاوصندوق ( قفل های دیجیتال، مکانیکی و قفل های ترکیبی ) آشنا هستید و تا حدودی می دانید که چه قفلی برای گاوصندوق شما مناسب است.

در مقایسه سیستم های رمزنگاری مواردی از قبیل داشتن شاه کلید، تعداد user های تعریف شده برای قفل ، نوع صفحه نمایشگر، دقت رمز و در نهایت برند قفل مطرح است.

✅ بخش دوم مقایسه گاوصندوق| طراحی قالب و زبانه ها

یک باوری بین مشتریان گاوصندوق وجود داردکه تصور می کنند هرچه زبانه های یک گاوصندوق بیشتر باشد قطعا محصول امن تری است. در صورتیکه صرفا تعداد زبانه ها نمی تواند تعیین کننده امنیت یک محصول باشد. در روند مقایسه گاوصندوق باید نوع قالب درب، تعداد و جنس زبانه ها و همین طور محل قرار گرفتن آن ها را یکجا مقایسه کنید. دو زبانه فولادی و مستحکم که در دورترین فاصله از درب قرار گرفته قطعا بهتر از ۶ زبانه پی در پی است که حتی جنس آن نیز مشخص نیست.

✅ بخش سوم مقایسه گاوصندوق | گواهی و استاندارد ها

در مقایسه گاوصندوق بحث استاندارد ها و  certificate ها بسیار مهم است. شما باید بدانید که محصول از چه مرکزی چه استانداردی دریافت کرده است. آیا مرکز مورد نظر بین المللی است یا صرفا محلی است؟

کلام آخر

اینکه در مقایسه گاوصندوق چه مواردی را باید لحاظ کرد تا حدودی بستگی به دغدغه ها و محدودیت های شما دارد. به عنوان مثال اگر شما در زمینه وزن دارای محدودیت هستید باید این مورد را به لیست بالا اضافه کنید. در واقع مقایسه گاوصندوق ها با یکدیگر باید به شما کمک کند تا بتوانید در نهایت به یک جمع بندی برسید و آن محصولی را انتخاب کنید که به محدودیت ها و دغدغه های شما نزدیک تر باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *