با بهترین گاوصندوق‌های انحرافی آشنا شوید؟

 

گاوصندوق‌های انحرافی

در این گفتار شما را با نمونه‌هایی از بهترین گاوصندوق‌های انحرافی که از امنیت و ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند آشنا می‌کنیم تا بهتر بتوانید از اشیایی ازشمند خود محافظت کنید.

بهترین گاوصندوق‌های انحرافی

8 مورد گاوصندوق‌های انحرافی فوق‌العاده عبارتند از:

  1. کتاب خاص
  2. بطری آب
  3. قفل فلزی ایمن
  4. باغ امن هنر یونانی
  5. کیسه اسناد نسوز
  6. پیچ انحرافی
  7. قوطی نوشابه
  8. جعبه ایمنی قفل قابل حمل

در ادامه هر یک از گاوصندوق‌های فوق را بررسی خواهیم کرد.

1. کتاب خاص

یکی از گاوصندوق‌های بی‌نظیر که جایی برای نگهداری وسایل با ارزش و گران‌قیمت در آن تعبیه شده است و در داخل این کتاب شما می‌توانید پول، طلا و جواهرات همچنین اسلحه را داخل آن نگه‌داری کنید. پوشش کتاب از فلز است و صفحات کتاب نیز سخت از پلاستیک است این وسیله یکی از انحرافی‌ترین وسایلی است که می‌توانید اشیای خود را داخل آن مخفی کنید.

مزایای کتاب امن

بهترین مکان برای نگه‌داری از این کتاب این است که آن را داخل قفسه‌ای پر از کتاب قرار دهید تا شک و شبه‌ای وجود نداشته باشد. این کتاب وزنی مشابه با سایر کتاب‌های دیگر دارد. البته سایزی که می‌توانید برای نگه‌داری وسایل ارزشمند خود نگه دارید این است که باید متناسب با وسیله‌ای باشد که قصد دارید داخل آن نگه دارید.

معایب

در کتاب‌های ایمن لازم نیست که صفحات داخل پلاستیک قرار داده شوند. هیچ نامه‌ای روی عطف کتاب قرار ندارد که موجب شود که کمترین آسیبی به کتاب وارد شود. به دلیل این که فضای کافی وجود ندارد نمی‌توانید موارد بیشتری را داخل آن قرار دهید. در صورتی که کتاب باز شود به راحتی قابل شناسایی است و می‌تواند به اشیا به راحتی دسترسی پیدا کند.
البته از آنجایی که این کتاب کاملاً واقعی است و تنها با هدف از طراحی آن گاوصندوق برای نگه‌داری از اقلام با ارزش می‌باشد که هیچ قفل و کلیدی ندارد و از میزان امنیت پایینی نیز برخوردار می‌باشد. چرا که می‌تواند به راحتی نیز توسط سارقین به سرقت برود. از نقاط ضعف این کتاب ایمنی این است که در معرض آب از مقاومت چندانی برخوردار نیست. همچنین این کتاب به دلیل اینکه دارای روکش مخملی است به راحتی شکننده و بسیار کوچک است.

2. باغ امن هنر یونانی

یکی از بهترین گاوصندوق‌های انحرافی که افراد کوچک‌ترین شکی نیز به آن نمی‌توانند کنند این است که این گاوصندوق‌های به منظور ارائه راه حل برای افرادی که خود را در اشتباه بودن کلیدهای خودرو، منزل و کلیدهای دوچرخه قرار می‌دهند طراحی شده است. طراحی بی‌نظیر و هنرمندانه باعث شده است که کاربران آن را بتوانند با اشیای با ارزش از دید و دستبرد افراد پنهان کنند. نکاتی ضروری برای خرید گاوصندوق هنری وجود دارد که بهتر است آن‌ها را به درستی رعایت کنید.

مزیت‌های گاوصندوق‌های هنری

این وسیله یکی از با ارزش‌ترین وسایلی است که می‌توانید به خوبی لوازم با ارزش خود را مانند پول و لوازم با ارزش را به خوبی نگه‌داری کنید این طراحی هنرمندانه به شما کمک می‌کند که به راحتی آن را به عنوان دکور در کنار سایر وسایل منزل خود برای تزیین قرار دهید. معمولا این گاوصندوق‌ها ضد آب و ضد باد نیز هستند و شما می‌توانید با اطمینان خاطر اشیا و لوازم با ارزش خود را داخل آن قرار دهید.

معایب گاوصندوق هنری

این گاوصندوق‌ها به دلیل این که هیچ گونه قفل و کلیدی ندارند ممکن است به سرقت ببرند. همچنین از دیگر معایب آن این است که دارای یک محفظه‌ی کوچکی است که تنها می‌توان اقلام کوچک و کمی‌ را داخل آن نگه‌داری کنید.

3. کیسه اسناد نسوز

یک وسیله برای محافظت و نگه‌داری اقلام با ارزش این است که این کیف از جنس فایبرگلاس با روکش سیلیکونی با کیفیت و مرغوب است که می‌تواند دمای 2000 درجه فارنهایت را به خوبی تحمل کند و در هنگام آتش‌سوزی می‌توانید خیال‌تان آسوده از اشیا و لوازم‌تان باشد. سایر ویژگی‌های کیسه‌های نسوز این است که از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار است و به راحتی قابل حمل و جابجایی نیز است این دستگاه دو زیب دارد که در یک سمت آن اسناد و مدارک و در سمت دیگر اقلام و اشیایی مانند طلا و جواهرات قرار داده می‌شود. البته دارای معایبی نیز است و آن هم این است که امکان به سرقت رفتن آن خیلی بالا است در ضمن نیز فاقد هر نوع قفل ترکیبی نیز است.

4. قوطی نوشابه

شاید باورتان نشود، اما قوطی‌های نوشابه کوکاکولا می‌تواند به عنوان گاوصندوق انحرافی از وسایل و اقلام با ارزش شما به خوبی نگه‌داری کند بدون اینکه کمترین خطری وسایل شما را تهدید کند. البته می‌توانید خیال‌تان از بابت ضد آب بودن آن نیز راحت باشد.

نقاط ضعف قوطی کوکاکولا

این قوطی به دلیل اینکه دارای درپوش سفیدی است که قوطی را باز می‌کند به صورتی طراحی شده است که نیاز است پیش از باز کردن قوطی آن را کاملاً بردارند از این طریق بدون اینکه آسیبی به وسایل شما وارد شود. البته باید بدانید که این گاوصندوق ضد حریق نیست.

5. پیچ انحرافی

پیچ‌های انحرافی ایمن برای نگه داشتن اشیای با ارزش پنهان نظیر کارت حافظه، سنگ‌های قیمتی، طلا و جواهرات، قبض و غیره طراحی و ساخته شده است که داخل آن پلاستیکی است که داخل سر اسپری است به منظور مهر و موم کردن محتویاتی است که قصد دارید داخل آن ذخیره کنید بدون اینکه آسیب یا صدمه‌ای به آن وارد شود همچنین این وسیله ضد آب است.

6. گارد انحراف آویز

یک نمونه جالب از گاوصندوق‌های انحرافی است که مانند آویز یک چوب لباسی است که می‌توانید مانند یک صندوق امانات وسایل و اقلام با ارزش خود را داخل آن نگه‌داری کنید برای این منظور نیاز است. فضایی که می‌توانید اقلام و وسایل با ارزش خود را داخل آن نگه‌داری کنید بزرگ است. همچنین این وسیله یکی از بهترین وسایلی است که می‌توانید به راحتی با خود حمل کنید و در هنگام مسافرت نیز از آن استفاده کنید. همچنین از دیگر قابلیت‌های گاردهای چوب لباسی این است که از مقاومت و دوام بسیار بالایی نیز برخوردار است و می‌توانید در بین سایر لباس‌های خود داخل کمد لباس از آن‌ها استفاده کنید.

معایب گاوصندوق‌های گارد چوب لباسی

گاوصندوق‌های گارد چوب لباسی در برابر آب و آتش مقاوم نیستند و ممکن است در معرض هر کدام از این حوادث سریع دچار آسیب شوند.

7. جعبه ایمنی قفل قابل حمل

این جعبه به دلیل اینکه دارای فضای و حجم کمی‌ است، اما به خوبی می‌توانید وسایلی مانند پول، طلا و جواهرات خود را داخل آن نگه‌داری کنید بدون اینکه کمترین آسیبی به آن وارد شود. همچنین از ویژگی‌های متمایز این دست از گاوصندوق‌ها حمل راحت و آسان است در ضمن نیز دارای یک قفل ترکیبی نیز است که سارقان به راحتی نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. البته توجه داشته باشید که این جعبه ضد حریق نیست در صورتی که قفل شکسته شود دیگر نمی‌توان درب جعبه را باز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید