رایج‌ترین سوالات گاوصندوق پیش از خرید باید بدانید؟

امروزه رایج‌ترین سوالات گاوصندوق پیش از خرید باید بدانید قبل از خرید گاوصندوق به صورت آنلاین این است که نباید اجازه دهید که محصولات بی‌کیفیت و غیراستاندارد که از امنیت خوبی ندارند در این حوزه قد علم کنند.

گاوصندوق در چه سایز باید خریداری کنید؟

زمانی که می‌خواهید این محصول را خریداری کنید لازم است که حتماً سایزی را انتخاب کنید که مورد نیاز شما باشد و طبق وسایل ارزشمند و مهمی ‌که دارید آن را انتخاب کنید.

انتخاب سبک و اندازه گاوصندوق اسلحه‌ای

نکاتی برای خرید گاوصندوق اسلحه وجود دارد که لازم است از آن‌ها اسفاده کنید. در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و بهترین مدل‌های صدوق امانات موجود در بازار خرید گاوصندوق‌های اسلحه‌ای است که در سایز و سبک‌های مختلفی در بازار موجود است. بیشتر از آن‌ها تنها کابینت‌های فلزی نازک و بدون محافظت در مقابل آتش‌سوزی و سرقت می‌باشند. برای ساخت و نحوه‌ی ضخامت فلز و نوع مکانیسم قفل این دستگاه‌ها و همچنین مقاومت آن در برابر آتش‌سوزی به خوبی مشهود است. کابینت‌های اسلحه در قدیم از جنس چوب و شیشه بوده و اسلحه‌ی شما را در معرض دید همگان قرار می‌دهد. امروزه در سراسر جهان برای محافظت و نگه‌داری از سلاح‌ها و دیگر اشیای باارزش و اسلحه‌ی با کیفیت ضرورت استفاده از این وسیله به شدت نیاز است. چنانچه که به صنایع پیرامون خود توجه کنید بیشتر کابینت‌هایی اسلحه‌ای را مشاهده خواهید کرد که کم مصرف هستند و جنس بدن‌های فلزی بسیار نازکی دارند که از مقاومت آن‌ها بین 14 تا 16 است و حتی به اندازه فولاد 20 نیز نازک هستند. شما می‌توانید به راحتی توسط یک چکش استاندار و پیچ گوشتی بزرگ می‌توان کابین اسلحه فلزی نازک را به خوبی بشکنید. گاوصندوق‌های اسلحه‌ای با کیفیت و استاندارد باید حداقل از 11 فولاد سنج در بدنه صندوق امانات و ترجیحاً 7 تا 10 فولاد سنج استفاده کند.

ساخت درب‌های گاوصندوق‌های اسلحه‌ای بسیار مهم است باید حداقل مقاومت این وسیله of فولاد بشقاب جامد یا معادل کامپوزیت در درب باشد. این نوع گاوصندوق‌های بسیار امن هستند و دارای یک صفحه فولادی 1.2 تا 1.3 می‌باشند.

رتبه‌بندی امنیتی برای محافظت و نگه‌داری از اشیای ارزشمند

با توجه به داشتن مشتریانی که تصمیم دارند که طیف وسیعی اشیا را در آن نگه‌داری و محافظت کنند. از جمله اسلحه‌ها، فلزات گران‌بها، کارت بیس بال، پول نقد، جواهرات همچنین اسناد و مدارک مهم و ارزشمند دیگر. برای این دست از مشتریان ما توانسته‌ایم که کامپوزیت‌هایی از BF که ایمنی بالایی دارد تولید و به بازار عرضه شود تا در اختیار مشتریانی که خواهان این نمونه هستند گردد.

بهترین زمان برای استفاده از گاوصندوق‌های مخفی یا دیواری

گاوصندوق‌های مخفی یا دیواری از نمونه وسایلی هستند که برای نگه‌ دارید اقلام ارزشمند و گران‌قیمت نیست. این نوع از گاوصندوق‌ها به این دلیل بهترین محافظ هستند که شما می‌توانید آن‌ها را به راحتی مخفی کنید می‌شوند شما می‌توانید تنها با طراحی یک صندوق ایمنی دیواری به گل‌میخ‌هایی که بر روی دیوار وصل است به سهولت آن‌ها را از دیوار جدا کنید.

این نوع گاوصندوق‌ها به دلیل اینکه در داخل دیوار هستند می‌توانند تا حدی در برابر آتش مقاومت کنند. البته با توجه به تجربیات سارقان در این حوزه اکثر آن‌ها زمانی که برای سرقت می‌روند بیشتر به دنبال گاوصندوق‌های مخفی یا دیواری هستند. از دیگر استفاده‌هایی که می‌توانید از این وسیله داشته باشید این است که در صورتی که نیاز دارید که یک سری از وسایل خود را از دسترس کودکان خود مخفی کنید این وسیله می‌تواند خیلی به کارتان بیاید.

بهترین رتبه‌بندی گاوصندوق‌های نسوز چیست؟

آیا گاوصندوق‌های ضد حریق موثر هستند؟ معمولا یکی از مواردی که در گاوصندوق‌ها نادیده گرفته می‌شود در حالی که موضوع بسیار مهمی ‌است و باید حداقل یک ساعت این وسیله بتواند آتش را تحمل کند در این صورت می‌تواند از وسایل شما به خوبی محافظت کند بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما برسد. توجه داشته باشید در هنگام خرید حتماً گاوصندوق‌هایی را خریداری کنید که حتماً روی درب آن‌ها برچسب آتش‌سوزی داشته باشد این گاوصندوق‌ها معمولا قیمت بالاتری نیز دارند. در حالی که در بازار می‌توان مشاهده کرد که برخی از گاوصندوق‌ها هستند که برچسب ضد نسوز بر روی درب را ندارند که می‌توان گفت که این نوع گاوصندوق‌ها قیمت ارزان‌تری دارند. در صورتی که گاوصندوق نسوز شما تمامی ‌ویژگی‌ها و استاندارد‌های موجود را داشته باشد رطوبت به صورت روزانه جلوگیری می‌کند همچنین از زنگ‌زدگی و خوردگی اسلحه و سایر اشیای با ارزش شما نیز محافظت می‌کند.

اعتماد نکردن به نسوز و ضد سرقت بودن در برابر سارقین و آتش

پیش از خرید گاوصندوق نسوز و ضد سرقت باید توجه داشته باشید که حتماً وسیله‌ای که انتخاب می‌کنید در برابر آتش مقاومت و ایمن باشد برای اطمینان پیدا کردن به این موضوع می‌توانید از در مورد شرکت سازنده این دستگاه تحقیق کنید.

برخی از گاوصندوق‌هایی که قیمت پایینی دارند به راحتی می‌تواند مورد دستبرد قرار بگیرند و سارقین با استفاده از ابزار‌های برش و اره آن را سوراخ می‌کنند و به محتویات داخل صندوق دست پیدا می‌کنند. به هیچ عنوان عاقلانه نیست که محتویات ارزشمند خود مانند پول‌های نقد، جواهرات و سایر مدارک و اسناد را در گاوصندوق‌های ارزان نگه‌داری کنید.

اطلاعات، رسانه‌ها و آلبوم‌های خانوادگی نیاز به محافظت و مراقبت بیشتری دارند و باید در گاوصندوق‌هایی نگه‌داری کنید که ضد حریق باشند. معمولا شما هم با اصطلاح نسوز آشنایی دارید این واژه تا حدود بسیار زیادی گمراه‌کننده است و اغلب شرکت‌ها از آن برای توصیف این محصول از آتش استفاده می‌کنند. گاوصندوق‌های نسوز برای محافظت و نگه‌داشتن دمای داخلی صندوق ایمنی زیر 350 درجه طراحی و ساخته‌ شده‌اند با توجه به اینکه این درجه بسیار حساس است و احتمال آن زیاد است که کاغذ در آن آتش بگیرد. این روش برای محافظت باعث رطوبت در داخل گاوصندوق می‌شود در صورتی که هر رسانه یا داده‌ای حساس بین 120 تا 180 درجه یا 85 درصد بر اثر رطوبت آسیب می‌بیند یا نابود می‌شود.

چه قفل‌هایی برای صندوق امانات انتخاب کنیم؟

بهترین انتخاب برای خرید قفل باکیفیت برای گاوصندوق انتخاب قفل‌های الکترونیکی که دارای امتیاز ul است و میزان بسیار خوبی از محافظت از این وسیله را برعهده دارد. بعضی از قفل‌های الکترونیکی نیز مقاومتی نزدیک به EMP دارند که توصیه می‌شود در صورت امکان این قفل‌ها را خریداری کنید.قفل‌های ترکیبی بهترین مدل قفل‌هایی هستند که هم قفل مکانیکی و الکترونیکی با هم در یک گاوصندوق تعبیه‌شده است این کار باعث افزایش امنیت دستگاه شما می‌گردد.

بیشتر تولیدکنندگان قفل‌های مکانیکی توصیه می‌کنند که قفل‌های خود را هر پنج سال یک‌بار به یک فن ‌ورز ایمن و مجرب نشان دهید. قفل‌های الکترونیکی توسط کارخانه سازنده بسته می‌شوند و در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود، اما در صورت باز شدن ضمانت‌نامه از سوی کارخانه باطل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید